Grąžinimas

Prekių grąžinimas ir keitimas

Jeigu Jums netiko prekių modelis, spalva, dydis, jūs galite grąžinti per 14 kalendorinių dienų nuo pristatymo dienos. Jums reikės užpildyti grąžinimo formą. Pildydami grąžinimo formą, galite užsisakyti kurjerį į namus Lietuvoje prekei grąžinti. Grąžinamos prekės pristatymo kaina 3 eurai. Prekių grąžinimo pristatymo kaina bus išskaičiuota iš grąžinamos pinigų sumos. Netikusias prekes pakeisime į kitas tokios pačios vertės prekes arba analogišką prekę ir pristatysime nemokamai, arba grąžinsime už prekes sumokėtus pinigus. Grąžinama yra tik prekės vertė be siuntimo mokesčio. Grąžinamą prekę privalėsime įvertinti prieš grąžinant pinigus. Jei žemiau išvardintų sąlygų nebuvo laikomasi, Mes negalėsime priimti prekės atgal ir pinigai nebus grąžinami. Pirkėjui grąžinant prekes būtina laikytis šių sąlygų:

-       Grąžinama prekė turi būti originalioje pakuotėje;

-       Prekė nebuvo naudojama ir (arba) sugadinta;

-       Nuo prekių nebuvo nuimtos originalios etiketės (apsauginės plėvelės);

-       Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos;

-       Grąžinant prekę būtina pateikti įsigijimo dokumentą;

-       Grąžinama prekė buvo pagaminta specialiai Jums pagal specialų užsakymą.

Pinigų grąžinimo atveju, sumokėta suma gražinama per 7 darbo dienas nuo tada, kai pardavėjas gauna grąžinamą prekę.

Jei pirkėjo keičiamų prekių kainą skiriasi, tai Pardavėjas grąžina susidariusi skirtumą Pirkėjui, arba Pirkėjas primoka, jei naujos prekės kainą didesnė.

Jei Pirkėjas pageidauja, galime atsiųsti asmeninį kupono kodą sumai už grąžintas prekes ar už susidariusį skirtumą, kuriuo galėsite vėliau pasinaudoti atsiskaitant už naujas prekes.

Norint atlikti grąžinimą, Jums reikės užpildyti grąžinimo anketą, ją atsispausdinti, pasirašyti ir išsiųsti mums kartu su preke.

Visais prekės keitimo ir grąžinimo klausimais rašykite info@babyboutique.lt arba skambinkite +37067352664 darbo dienomis.